Запис на кроводачу

Для того, щоб стати донором ви можете:

1. Створити аккаунт на сайті Donor UA.

Для цього натисніть на це посилання та введіть ваші особові дані як на прикладі нижче:

Після успішної реєстрації та підтвердження вашої адреси електронної пошти, увійдіть до кабінету донора за адресою – https://account.donor.ua/

При виникненні потреби у той чи іншій групі крові з відповідним резус-фактором вас може бути викликано згідно залишених контактних даних по телефону або повідомленням на адресу електронної пошти. При отриманні запиту ви можете звернутися самостійно до відповідної станції переливання крові (попередньо підготувавшись згідно рекомендацій) або записатись через сайт Донор ЮА. Для цього у кабінеті донора натисніть на кнопку “Запланувати кроводачу”:

Знайдіть у переліку територіально зручний для вас заклад системи крові, в нашому випадку це КНП “Кіровоградська обласна станція переливання крові”, та виберіть який компонент крові ви бажаєте здати. Зазвичай це еритроцитарна маса.

Оберіть день та орієнтовний час, на який ви бажаєте здійснити донацію. Зверніть увагу, що ці дані використовуються лише для вашого планування часу, та можуть не використовуватися закладом служби крові, де ви плануєте здати кров, та здійснюватися шляхом “живої черги”.

Далі ви потрапите на сторінку з сукупною інформацією про заплановану донацію:

Заповнення анкети донора не є необхідним, але може скоротити час оформлення вашої документації в центрі. Якщо ваші плани змінились – ви можете скасувати заплановану кроводачу натиснувши на відповідну кнопку та запланувати нову.

2. Записатися безпосередньо на сайті КНП “КОСПК КОР”

Заповніть форму нижче та очікуйте дзвінка представника нашої станції переливання крові.

Стати Донором
Як до вас звертатись?
Як до вас звертатись?
Ім’я
Фамілія
Орієнтовний час
:
Який компонент крові плануєте для здачі?
Згода на обробку персональних даних *