Обробка персональних даних

 1. Шляхом проставлення відмітки на сторінках «Запис на кроводачу», «Пошук донорів», «Зворотній зв’язок» на інтернет-сайті https://kospk.com.ua в пункті «Я погоджуюсь на збір та обробку моїх персональних даних», а також продовжуючи використовувати цей сайт Користувач – фізична особа, суб’єкт персональних даних, надає КНП «Кіровоградська обласна станція переливання крові Кіровоградської обласної ради» (надалі КНП «КОСПК КОР» свою безумовну згоду на збір і обробку персональних даних.
 2. Я, як Користувач інтернет-сайту https://kospk.com.ua, надаю свою згоду КНП «КОСПК КОР» на обробку, використання та зберігання моїх персональних даних у картотеках та/або за допомогою бази персональних даних, КНП “КОСПК КОР”ом якої є КНП «КОСПК КОР» і яка знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 88.
 3. Проставлення відмітки на сторінках «Запис на кроводачу», «Пошук донорів», «Зворотній зв’язок» на інтернет-сайті https://kospk.com.ua в пункті «Я погоджуюсь на збір та обробку моїх персональних даних», а також продовжуючи використовувати цей сайт, підтверджую, що повідомлений(-а) і згодний(-а) з наступним:
  • КНП “КОСПК КОР” здійснює обробку персональних даних Користувача будь-якими способами з метою належного надання Користувачу послуг (ідентифікація, аутентифікація, авторизація, знеособлення, відправка інформаційних матеріалів за згодою Користувача, відповідей на запити та листи Користувача, отримання заявок на пошук донорів компонентів крові, отримання заявок про запис на кроводачу, залишення відгуків щодо якості обслуговування КНП «КОСПК КОР», отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, іншу інформацію про діяльність КНП «КОСПК КОР» з метою проведення успішних і безпечних транзакцій і оплат; здійснення пропонованих послуг; проведення маркетингових акцій та вручення призових винагород);
  • Під час користування інтернет-сайтом КНП “КОСПК КОР” здійснює збір та обробку персональних даних Користувача, пов’язаних з ідентифікацією, аутентифікацією, авторизацією, знеособленням, відправкою інформаційних матеріалів за згодою Користувача, відповідями на запити та листи Користувача, отриманням заявок на пошук донорів компонентів крові, отримання заявок про запис на кроводачу, залишенням відгуків щодо якості обслуговування КНП “КОСПК КОР”, отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, іншої інформації про діяльність КНП “КОСПК КОР”, здійснення пропонованих послуг; проведення маркетингових акцій та вручення призових винагород, серед яких можуть бути наступні персональні дані:
   • прізвище, ім’я, по батькові, контактний номер телефону, e-mail адресу, групу крові, дані про донацію компонентів крові, діагнози, інша медична інформація, інші відомості, що містять персональні дані в електронній формі;
   • персональні дані, надані Користувачем при заповненні реєстраційних форм на інтернет-сайті, а так само у процесі користування інтернет-сайтом;
   • файли cookie (кукі-файли). Кукі-файли є інформаційними файлами, які надходять до комп’ютера або мобільного пристрою, коли той використовується для відвідування сайтів. За допомогою кукі-файлів КНП «КОСПК КОР» може збирати інформацію про ваше користування нашим сайтом, вашу IP-адресу, тип браузера та операційної системи в т.ч. з використанням метричних програм (систем) Google Analytics, Google Tag Manager.
  • КНП “КОСПК КОР” включає дані Користувача в базу персональних даних  з моменту, коли Користувач вперше надає (надсилає) свої персональні дані КНП “КОСПК КОР” шляхом заповнення форм «Пошук донорів» та «Запис на кроводачу» на інтернет-сторінці КНП “КОСПК КОР”.
  • Натискаючи на кнопку «Відправити», я добровільно погоджуюся надати зазначені вище персональні дані про себе для загального доступу необмеженому колу осіб в рамках використання Бази персональних даних.
  • КНП “КОСПК КОР” використовує знеособлені дані для таргетингу рекламних та/або інформаційних матеріалів за віком, статтю, іншими даними; для проведення статистичних досліджень; іншими способами.
  • КНП “КОСПК КОР” бази даних не інформує суб’єкта персональних даних про передачу його персональних даних у випадках, передбачених Законом України «Про захист персональних даних».
 4. Користувач має всі права щодо захисту його персональних даних, передбачених чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
 5. КНП “КОСПК КОР” приймає всі передбачені законодавством заходи для захисту персональних даних Користувача, зокрема, обробка даних здійснюється на обладнанні, яке знаходиться в охоронюваних приміщеннях з обмеженим доступом.
 6. Шляхом проставляння позначки на сторінках «Запис на кроводачу», «Пошук донорів», «Зворотній зв’язок» на інтернет-сайті https://kospk.com.ua в пункті «Я погоджуюсь на збір та обробку моїх персональних даних», а також продовжуючи використовувати цей сайт, я також підтверджую, що повідомлений (-а) про включення інформації про мене до бази персональних даних з вищезазначеною метою, про мої права, які визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також про осіб, яким мої дані передаються для виконання вищезазначеної мети.
 7. Сайт https://kospk.com.ua може містити посилання на сайти, які не відносяться до КНП «КОСПК КОР». Такі гіперпосилання наведені виключно для інформаційних цілей. При використанні таких веб-сайтів ми рекомендуємо Вам уважно прочитати їх політику конфіденційності.
 8. Зазначена угода надана з урахуванням вимог ст.7, ст.8 і ст.11 Закону України «Про захист персональних даних» та діє без обмеження території дії.
 9. Я цим підтверджую, що отримав повідомлення про КНП “КОСПК КОР” персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, а також відомості про мої права, визначених законом України «Про захист персональних даних» для виконання зазначеної мети і можливості передачі моїх персональних даних третім особам на розсуд КНП “КОСПК КОР” і /або розпорядника бази даних.
 10. Зміст моїх прав як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» мені повідомлено і зрозуміло.
 11. Зазначена угода діє безстроково до дати її відкликання мною шляхом направлення на адресу КНП «КОСПК КОР» письмового повідомлення про вказане відкликання в довільній формі, якщо інше не встановлено чинним законодавством України.
 12. КНП «КОСПК КОР» залишає за собою право в будь-який час внести зміни до даного положення. Після внесення змін, такі зміни вступлять в силу відразу ж після розміщення їх на офіційному сайті КНП «КОСПК КОР».